MÖBLER / Matsalsgrupper / Matbord 14613234
nr 1461 3234
Matbord
Barockstil, 1800-tal. Proveniens Västerås slott. Bredd: 158 cm. Djup: 110 cm, höjd: 77 cm. 2 st utdragsskivor a 70 cm
Kondition: spricka
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 april 2022
kl 20:14:26
15/4 19:40:24